Menü
Sepetiniz
Sipariş alt limiti KDV hariç 1.500₺ dir.

SIK SORULAN SORULAR

Alıcıoğlu E-Ticaret mağazasına üyelik tamamen isteğe bağlı ve ücretsizdir. Dilerseniz ürünlerinizi sepete attıktan sonra üye olmadan misafir olarak alışverişinizi tamamlayabilir, dilerseniz bir sonraki alışverişinizi daha hızlı gerçekleştirebilmek ve geçmiş siparişlerinizi online olarak inceleyebilmek için üye olabilirsiniz. Hızlı ödeme ekranında ve ya Üye Ol sayfasında formu doldurarak veya Facebookla bağlan modülünü kullanarak hızlı bir şekilde kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Alicioglu.com.tr üyelerine kayıt ve sipariş işlemleri sonrasında bilgilendirme amaçlı tek bir mail gönderilmektedir. Kayıt esnasında formda mail bültenine abone olup olmamayı tercih edebilirsiniz. Kayıt esnasında bu adımı farketmemişseniz daha sonra profil sayfanızdan bu tercihinizi her zaman değiştirebilirsiniz.

Alicioglu.com.tr de üyelik şifrenizi unutursanız, Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayarak parolanızı sıfırlayabilirsiniz. Eğer bu sayfada sizden istenilen eposta adresine erişiminiz yoksa İletişim  sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ürün iade taleplerim sayfasında oturum açarak veya misafir alışverişi kullandıysanız formu doldurarak hızlı bir şekilde iptal/iade işlemlerini başlatabilirsiniz. Eğer ürününüz henüz kargoya verilmemişse gönderim işlemi durdurulacaktır. Eğer gönderiniz yola çıkmışsa iade süreci ile ilgili bilgilendirilmek için çağrı merkezimiz size ulaşacaktır. İptal/iade işlemleriniz sonucunda ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kanal üzerinden en kısa sürede tamamlanacaktır.